Dodatečný zápis a den otevřených dveří na rok 2020/2021

K zápisu přineste vyplněnou žádost o přijetí dítěte k předškolnímu vzdělávání, jejíž součástí je potvrzení lékaře o tom, že je dítě řádně očkováno. Bez tohoto potvrzení nebude Vaše žádost přijata! S sebou si vezměte svůj občanský průkaz a rodný list dítěte. Dítě, které má být zapsáno, můžete přivést s sebou.Neuspěli jste letos ve státní mateřské škole a teď nevíte co dál? Přemýšlíte o naší mateřské škole? Přijďte se k nám podívat a užít si prima dopoledne!Co s sebou? Přezůvky pro Vás i Vaše dítě a dobrou náladu.Program bude probíhat po celou dobu otevření mateřské školy. Můžete se těšit na prohlídku mateřské školy, pohybové aktivity, výtvarné dílničky, hračky a hraní, hudební dílničky.Prosíme rodiče, aby si na obě akce vzali roušku.

Kontakt

Odpovědný pracovník za vedení MŠ:

Veronika Šulcová

IČ: 03696863, IZO: 181 066 459

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

© 2023 Všechny práva vyhrazená - Mateřská škola Myšičky | Liberec