12. 5. 2018 Školka „nanečisto“ aneb den otevřených dveří

Mateřská škola Myšičky Vás a Vaše dětičky zve 12. 5. 2018 na Školku „nanečisto“ aneb den otevřených dveří.

Máte doma dítko, které by mělo jít příští školní rok do školky? Chcete mu ukázat, jak to ve školce vypadá a co se tam dělá? Neuspěli jste letos ve státní mateřské škole a teď nevíte co dál? Přemýšlíte o naší mateřské škole? Přijďte se k nám podívat a užít si prima den!

Kdy? 12. 5. 2018 od 9 hodin do 12 hodin.

Kde? Mateřská škola Myšičky s r. o.,

Ruprechtická 440/33, Liberec.

Co sebou? Přezůvky pro Vás i Vaše dítě a dobrou náladu.

Program bude probíhat po celou dobu otevření mateřské školy. Můžete se těšit na pohybové aktivity, výtvarné dílničky, prohlídku mateřské školy, hračky a hraní, hudební dílničky a kompletní personál mateřské školy včetně externích volnočasových pedagogů.

Kontakt

Odpovědný pracovník za vedení MŠ:

Veronika Šulcová

IČ: 03696863, IZO: 181 066 459

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

© 2023 Všechny práva vyhrazená - Mateřská škola Myšičky | Liberec