Zveme Vás na ŠKOLKU “nanečisto” 5.11.2016

skolka-nanecisto3

Mateřská škola Myšičky Vás a Vaše dětičky zve 5.11.2016 na Školku “nanečisto”.

Máte doma dítko, které by mělo jít příští školní rok do školky? Chcete mu ukázat, jak to ve školce vypadá a co se tam dělá? Neuspěli jste letos ve státní mateřské škole a teď nevíte co dál? Přemýšlíte o naší mateřské škole? Přijďte se k nám podívat a užít si prima den!

Kdy? 5. 11. 2016 od 9 hodin do 12 hodin.

Kde? Mateřská škola Myšičky s r. o.,

Ruprechtická 440/33, Liberec.

Co sebou? přezůvky pro Vás i Vaše dítě a dobrou náladu.

Program bude probíhat po celou dobu otevření mateřské školy. Můžete se těšit na pohybové aktivity, výtvarné dílničky, prohlídku mateřské školy, hračky a hraní, hudební dílničky a kompletní personál mateřské školy včetně externích volnočasových pedagogů.

POZVÁNKA KE STAŽNÍ ZDE:

skolka-nanecisto